Pokazy tańca brzucha

PEŁNE ELEGANCJI I PROFESJONALIZMU

Nauka tańca orientalnego

WARSZATATY, ZAJĘCIA, LEKCJE PRYWATNE, KURSY ONLINE

Poznaj piękno

TAŃCA BRZUCHA

taniec brzucha camilia warszawa

Nauka tańca brzucha

na wszystkich poziomach

Ty też

możesz tańczyć!

Kurs tańca brzucha online to dobre rozwiązanie jeżeli nie jesteś z Warszawy, z jakiegoś powodu musisz zostać w domu, nie masz dużo czasu na dojazdy lub zwyczajnie lubisz się uczyć nowych rzeczy indywidualnie.

Naucz się tańca orientalnego online przez platformę Patreon, znajdziesz tam ponad 100 filmów do nauki w domu na różnych poziomach.🔥

*Różne formaty filmów: krótkie i długie treningi, lekcje, dostęp do starych kursów online, warsztatów online, treningi i lekcje na zamówienie uczestników!

*Kurs tańca brzucha online dla początkujących, średnio-zaawansowanych i zaawansowanych!

📲Wszystkie filmy dostępne online oraz przez aplikację w telefonie dzięki czemu możesz ćwiczyć zawsze i wszędzie.

💥Ćwiczysz kiedy chcesz i ile chcesz

Ponadto plany treningowe do ćwiczenia w domu!

Forma miesięcznej subskrybcji , którą w każdym momencie możesz wyłączyć!

www.patreon.com/camiliabellydance

Co nowego Online:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Camilia💃bellydance & samba🇵🇱 Poland/Warsaw (@camiliabellydance)

Opinie o kursach online:

Genialny cykl wykładów! Camilia zebrała mega dużo wiedzy i przekazała porcjami w fajny, przystępny sposób. Każdy film oglądałam dwa razy :). Dużo kwestii dotyczących konkursów i ich struktury rozjaśniło mi się. Dowiedziałam się wielu, dla mnie nowych, kluczowych rzeczy i ciekawostek . Mimo, że już słyszałam różne tłumaczenia terminu makam to Twoja obrazowa definicja z klawiszem wygrywa, od razu się kojarzy i wiadomo o co chodzi 🙂 Dziękuję za ogrom pracy włożoną w wykłady oraz materiały i czekam z niecierpliwością na kolejne serie.
Kinga
o wykładach online "Wiesz co tańczysz" 2020
Z punktu widzenia poziomu średniozaawansowanego – kurs MEGA! Ale dla cierpliwych i bardzo chcących. Huśtawka emocji gwarantowana: Fascynacja – jakie to ekstra. Frustracja – ja mam to zrobić, serio? Przecież tego nie da się zrobić. Optymizm – a jednak zaczyna wychodzić, może coś z tego będzie! Samozadowolenie – nie dość, że wychodzi to jeszcze wygląda! Dzięki, dzięki, dzięki za kurs i oczekuję na następne pomysły.
Agnieszka
o kursie Lipiec z technika 2020
Kurs świetny, idealny na obecne czasy! Cieszę się, że znowu mogłam wziąć udział w zajęciach i przypomnieć sobie ruchy i mięśnie <3 Czekam na więcej!
Ania
o kursie Lipiec z techniką 2020
Bardzo wartościowy kurs. Dla każdego coś dobrego. Ja pokochałam ćwiczenia na pośladki i doskonalenie akcentów poprzez pracę nad odpowiednimi spięciem i rozluźnieniem mięśni. Bardzo wygodna forma kursu, która zawiera wszystko co niezbędne do pracy nad swoim ciałem. Serdecznie polecam!
Marzena
o kursie Lipiec z techniką 2020
Kurs super, tańczę już od lat, ale Camilia zaskoczyła mnie nowymi ćwiczeniami i większą świadomością mięśni. Bardzo klarowne tłumaczenia i dzięki serii krótkich filmików bardzo wygodne dawkowanie wiedzy i ćwiczeń. Podczas kursu był niezły wycisk, ale efekty są na pewno tego warte
Magda
o kursie Lipiec z technika 2020
Camilia -dziękuję Ci bardzo za tą choreografię, która skradła moje serce <3 Za wiedzę którą z nami się dzielisz, za mega wykłady, bardzo przydatne gdy się chce brać udział w konkursie. Polecam wszystkie kursy z Camilią dla każdej i dla początkującej i dla zaawansowanej. Mega dawka wiedzy, techniki , wszystko podane jak na tacy <3
Anna Kołodziej
o kursie jesień z techniką 2020
Super choreo, każda kolejna część poznawana z tygodnia na tydzień stawała się moją ulubioną 😉 każdy ruch jest dokładnie omówiony i wyćwiczony. Myślę, że bardzo dużo pracy było włożone w sam wygląd i funkcjonalność kursu – zwolnione tempo, powtórki, dograne wskazówki głosowe… wszystko tak skonstruowane, że nie trzeba przewijać lub zwalniać filmiku, żeby wszystko dostrzec. Super robota, dzięki za ten kurs
Magda M.
o kursie jesień z techniką 2020
Bardzo polecam kursy Camilii – i ten, i poprzedni. Dzięki poprzedniemu zaczęłam regularnie ćwiczyć – ja, leniwa i niesystematyczna – a dzięki obecnemu mogę to kontynuować ;). Kolejne ćwiczenia i ruchy dobrze omówione, pokazane w zwolnionym tempie, można też ćwiczyć niektóre ruchy bez odtworzonego filmiku, z głowy, robiąc jednocześnie coś innego. Podzielenie wszystkiego na małe partie także w obrębie części na dany tydzień sprawia, że włącza się kurs „nawet na te 5 minut dziennie”. Tyle że po tych pięciu minutach… zwykle robi się już całość :D.
Gaja
o kursie jesień z techniką 2020
Świetne wykłady, ogromna dawka wiedzy na temat tańca orientalnego. Każda tancerka zaczynająca swoją przygodę z tańcem brzucha, zwłaszcza tym konkursowym, powinna wziąć udział w takich wykładach. Dzięki Camilii wiele kwestii rozjaśniło się w mojej głowie i w końcu zaczęłam rozumieć co tańczę, czym tak naprawdę jest taniec orientalny i co kryje się pod tajemniczym słowem Tarab. Bardzo dziękuję za te trzy wspólne niedziele i już nie mogę doczekać się kolejnych edycji!
Sylwia Popielarz
o wykładach online "Wiesz co tańczysz" 2020