Taniec brzucha Online z Camilią Luty 2021

Taniec brzucha z Camilią

Zapraszam Was do zapisów na poniższe grupy:

Kursy organizowane przez Camilię:

Intensywne treningi belly dance techniczne – dla średnio-zaawansowanych/zaawansowanych wtorki 17:30-18:30 (1 godzina) karnet miesięczny, niepubliczny live online za pośrednictwem grupy na facebooku (linki do grupy uczestnicy otrzymają na mail). Program: rozgrzewka, technika tańca brzucha, wzmacnianie ciała, sekwencje rytmiczne, zaawansowana improwizacja do różnych instrumentów i nie tylko, relax – stretching. Minimalna ilość osób w grupie 6. Zajęcia dostępne do odtwarzania później.

Karnet luty: luty 4 zajęcia – 66 zł za miesiąc

Zapisy na zajęcia tutaj: https://forms.gle/nuQFt2DLkjtp8VYE9Uwaga w formularzu można zakupić też poprzednie kursy i warsztaty online Lipiec z techniką, Jesień z techniką i Shimmy Maraton. Więcej o każdym z kursów w aktualnościach: http://www.camilia.pl/aktualnosci/

Kursy za pośrednictwem Bemowskiego Centrum Kultury:

Taniec brzucha grupa od podstaw – 17:30 – 18:30 (1 godzina) karnet miesięczny, środa niepubliczny live online za pośrednictwem facebooka (linki do zajęć uczestnicy otrzymają na mail). Program: rozgrzewka, technika tańca brzucha, wzmacnianie ciała, improwizacja i sekwencje, relax – stretching. Zajęcia dostępne do odtwarzania później.

Taniec brzucha kontynuacja grupa początkująca – 20:15 – 21:15 (1 godzina) karnet miesięczny, środa niepubliczny live online za pośrednictwem facebooka (linki do zajęć uczestnicy otrzymają na mail). Program: rozgrzewka, technika tańca brzucha, wzmacnianie ciała, ćwiczenia rytmiczne, nauka tańca do różnych instrumentów i improwizacja, relax – stretching. Zajęcia dostępne do odtwarzania później.

Taniec brzucha kontynuacja grupa zaawansowana – 18:45 – 20:00 (1 godzina 15 minut) karnet miesięczny, środa niepubliczny live online w dedykowanej grupie na facebooku. Przerabiamy materiał z folklorów egipskich przed nami: Siwa, Bambuti, Saidi. Co 3-4 zajęcia zamiast zajęć tanecznych odbywają się zajęcia wykładowe na temat danych folklorów. Program: rozgrzewka, wzmacnianie ciała, technika danego folkloru, choreografia o sekwencje, lub nauka improwizacji, stretching. Zajęcia dostępne do odtwarzania później.

Grupa od podstaw:

luty 4 zajęcia– 66 zł, 60 zł ze zniżką
marzec 5 zajęć– 85 zł, 76 zł ze zniżką

Grupa początkująca (kontynuacja):

luty 4 zajęcia– 66 zł, 60 zł ze zniżką
marzec 5 zajęć– 85 zł, 76 zł ze zniżką

Grupa zaawansowana (kontynuacja):

luty 4 zajęcia– 94 zł, 85 zł ze zniżką
marzec 5 zajęć – 117 zł, 105 zł ze zniżką

Zapisy przez stronę: https://bemowskie.pl/zajecia/taniec-brzucha-on-line-2/
.
.
.
Więcej o instruktorce: http://www.camilia.pl/camilia-bio/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *