Taniec brzucha online – zajęcia regularne styczeń 2021

kursy tańca brzucha online 2021

Zapraszam Was na regularne zajęcia online z tańca brzucha na wszystkich poziomach zaawansowania.

12.01.2021 start intensywnych kursów online organizowanych przez Camilię dla średnio-zaawansowanych/zaawansowanych.

13.01 2021 start 3 grup za pośrednictwem Bemowskiego Centrum Kultury poziomy początkujący od podstaw, początkujący plus (dla każdego po opanowaniu podstaw), grupa folklorystyczna dla średnio-zaawansowanych/zaawansowanych.

Kursy organizowane przez Camilię:

Intensywne treningi belly dance techniczne – dla średnio-zaawansowanych/zaawansowanych wtorki 17:30-18:30 (1 godzina) karnet miesięczny, niepubliczny live online za pośrednictwem youtube (linki do zajęć uczestnicy otrzymają na mail). Program: rozgrzewka, technika tańca brzucha, wzmacnianie ciała, sekwencje rytmiczne, zaawansowana improwizacja do różnych instrumentów i nie tylko, relax – stretching. Minimalna ilość osób w grupie 6. Zajęcia dostępne do odtwarzania później.

Intensywne warsztaty choreograficzne – choreografia megance – dla zaawansowanych wtorki 18:45-19:45 (1 godzina) karnet miesięczny, niepubliczny live online za pośrednictwem youtube (linki do zajęć uczestnicy otrzymają na mail). Program: rozgrzewka, sekwencje z choreografii megance i techniczny trening elementów choreografii, kurs potrwa około 2 miesiące, potrzebny woal, ale nie niezbędny pokażę też opcję bez do wyboru, relax – stretching. Minimalna ilość osób w grupie 6. Zajęcia dostępne do odtwarzania później. Będziemy uczyć się tej choreografii: https://youtu.be/R76Vvx-oPL0

Karnety

styczeń 50 zł. za miesiąc

luty – 66 zł za miesiąc

marzec – 85 zł

Zapisy na zajęcia tutaj: https://forms.gle/nuQFt2DLkjtp8VYE9

Uwaga w formularzu można zakupić też poprzednie kursy i warsztaty online Lipiec z techniką, Jesień z techniką i Shimmy Maraton. Więcej o każdym z kursów w aktualnościach: http://www.camilia.pl/aktualnosci/


Kursy za pośrednictwem Bemowskiego Centrum Kultury:

Taniec brzucha grupa od podstaw – 17:30 – 18:30 (1 godzina) karnet miesięczny, środa niepubliczny live online za pośrednictwem youtube (linki do zajęć uczestnicy otrzymają na mail). Program: rozgrzewka, technika tańca brzucha, wzmacnianie ciała, improwizacja i sekwencje, relax – stretching. Zajęcia dostępne do odtwarzania później.

Taniec brzucha kontynuacja grupa początkująca – 20:15 – 21:15 (1 godzina) karnet miesięczny, środa niepubliczny live online za pośrednictwem youtube (linki do zajęć uczestnicy otrzymają na mail). Program: rozgrzewka, technika tańca brzucha, wzmacnianie ciała, ćwiczenia rytmiczne, nauka tańca do różnych instrumentów i improwizacja, relax – stretching. Zajęcia dostępne do odtwarzania później.

Taniec brzucha kontynuacja grupa zaawansowana – 18:45 – 20:00 (1 godzina 15 minut) karnet miesięczny, środa niepubliczny live online w dedykowanej grupie na facebooku. Przerabiamy materiał z folklorów egipskich przed nami: Melaya Leff, Siwa, Bambuti, Saidi. Co 3-4 zajęcia zamiast zajęć tanecznych odbywają się zajęcia wykładowe na temat danych folklorów. Program: rozgrzewka, wzmacnianie ciała, technika danego folkloru, choreografia i sekwencje, lub nauka improwizacji, stretching. Zajęcia dostępne do odtwarzania później.

Grupa od podstaw:
styczeń – 50 zł, 45 zł ze zniżką
luty – 66 zł, 60 zł ze zniżką
marzec – 85 zł, 76 zł ze zniżką

Grupa początkująca (kontynuacja):
styczeń – 50 zł, 45 zł ze zniżką
luty – 66 zł, 60 zł ze zniżką
marzec – 85 zł, 76 zł ze zniżką

Grupa zaawansowana (kontynuacja):
styczeń – 70 zł, 63 zł ze zniżką
luty – 94 zł, 85 zł ze zniżką
marzec – 117 zł, 105 zł ze zniżką

Zapisy przez stronę: https://bemowskie.pl/zajecia/taniec-brzucha-on-line-2/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *