Pokazy tańca brzucha

PEŁNE ELEGANCJI I PROFESJONALIZMU

Nauka tańca orientalnego

WARSZATATY, ZAJĘCIA, LEKCJE PRYWATNE, KURSY ONLINE

Poznaj piękno

TAŃCA BRZUCHA

Od 2020 roku są dostępne moje lekcje tańca brzucha online. Możesz uczyć się ze mną najbardziej kobiecego tańca świata w zaciszu własnego domu.

Od października jedyną opcją nauki online z Camilią będzie nauka przez platformę Patreon.

Kurs tańca brzucha online to dobre rozwiązanie jeżeli nie jesteś z Warszawy, z jakiegoś powodu musisz zostać w domu, nie masz dużo czasu na dojazdy lub zwyczajnie lubisz się uczyć nowych rzeczy indywidualnie. W mojej ofercie znajdziesz też kilka nagranych wcześniej kursów do odtwarzania (linki na dole strony).

Zapytaj także o dostępność terminów na lekcje indywidualnych 1-1 poprzez ZOOM .

Co nowego Online:

✴️Dołącz do nas na platformę z kursami online: „Patreon”!✴️
 
 
♥️Na platformie ćwiczą już ze mną ❣️☺️23 zadowolone tancerki.
W jednej cenie (miesięcznego karnetu) otrzymujesz dostęp do nowych treningów, lekcji, warsztatów online oraz do wszelkich filmów umieszczonych już na platformie (w styczniu ich liczba przekroczy 😳70).
✴️W swoim domu masz szansę nie tylko nauczyć się tańca, ale wzmocnić technikę, ciało i swój taneczny mind set. Patreon może Ci towarzyszyć na wyjazdach dzięki aplikacji mobilnej.
✴️Dla leniuszków i na te dni kiedy nie chce się ćwiczyć: krótkie treningi taneczne!
 
tancerka brzucha

Uwaga! Od października 2022 nie ma już możliwości zakupu dawnych kursów online. Wszystkie poniższe kursy będą dostępne tylko za pośrednictwem platformy Patreon. Będę je tam sukcesywnie dodawać

Poniżej lista kursów, które w króce będą dostępne przez Patreon.

Poziom od  średnio zaawansowanego
 
Kwiecień: „Shimmy layering – nakładanie shimmy na ruch” 4 zajęcia – 80 zł
 
Marzec: „Izolacja, layering, koordynacja – klatka i biodra” 4 zajęcia 80 zł.
 
Luty: Mimika i „granie twarzą”😝☺️😲Luty kosztuje 60 zł. x 3 lekcje po godzinę.
 
Styczeń: Powiększanie zakresów ruchu w tańcu orientalnym. Jak uczynić ruchy bioder większymi i widzianymi z ostatnich rzędów. Potrzebny roller do ciała i piłeczka. Koszt 80zł 4 lekcje.
 
Listopad: Praca rąk – triki, schematy, technika mięśniowa. 4 lekcje – 80 zł.
 

Październik: Dostępny na Patreonie – akcentowanie kontrakcjami mięśni brzucha, shimmy w nietypowych pozycjach, prawidłowe wykonanie jednego z nowoczesnych ruchów z omówieniem błędów i prawidłowej techniki. 4 lekcje – 80 zł.

Czytaj dalej

Dostępny Na Patreonie

 

Dla kogo?

dla każdej tancerki, która chciałaby poprawić swój wizerunek sceniczny

150 zł.

3,5 godziny

Lista produktów i lista makijażu krok po kroku do wydruku

Czytaj dalej

Wakacyjne treningi z Camilią online 2021

Dostępny na Patreonie

 

Do wyboru 2 kursy każdy po 4 treningi i 4 pięciominutowe powtórki:

lipiec 59 zł ( praca plecami, mimika i głowa, turbo shimmy, praca brzuchem)

sierpień 59 zł (dłonie, pośladki, balans, postawa tancerki)

poziom: od średnio zaawansowanego

… Czytaj dalej

Letni „Shimmy Maraton” warsztaty z techniki tańca brzucha online prowadzi Camilia

Dostępny na Patreonie

 

Poziom open

2 godzinny warsztat z różnych technik shimmy

59 zł

Czytaj dalej

2 edycja kursu technicznego online „Jesień z techniką” tańca orientalnego DRUM SOLO

Poziom zaawansowany

Choreografia drum solo ujęta w ćwiczeniach z techniki tańca

59 zł.

Czytaj dalej

Letni kurs tańca orientanego online: „Lipiec z techniką”

Poziom od srednio-zaawansowanego

różne ćwiczenia z techniki tańca i mimiki zakończone mini kombinacją

59 zł.

Czytaj dalej

Pierwsza seria wykładów online z Camilią z zakresu tańca orientalnego „Wiesz co tańczysz”

Poziom open 

Seria Wykładów

77 zł.

Dla kogo? Dla osób na wszystkich poziomach zaawansowania chcących pogłębić wiedzę teoretyczną z zakresu tańca brzucha. Dla osób startujących w konkursach tanecznych.

Czytaj dalej

Opinie o moich kursach online:

Z punktu widzenia poziomu średniozaawansowanego – kurs MEGA! Ale dla cierpliwych i bardzo chcących. Huśtawka emocji gwarantowana: Fascynacja – jakie to ekstra. Frustracja – ja mam to zrobić, serio? Przecież tego nie da się zrobić. Optymizm – a jednak zaczyna wychodzić, może coś z tego będzie! Samozadowolenie – nie dość, że wychodzi to jeszcze wygląda! Dzięki, dzięki, dzięki za kurs i oczekuję na następne pomysły.
Agnieszka
o kursie Lipiec z technika 2020
Bardzo wartościowy kurs. Dla każdego coś dobrego. Ja pokochałam ćwiczenia na pośladki i doskonalenie akcentów poprzez pracę nad odpowiednimi spięciem i rozluźnieniem mięśni. Bardzo wygodna forma kursu, która zawiera wszystko co niezbędne do pracy nad swoim ciałem. Serdecznie polecam!
Marzena
o kursie Lipiec z techniką 2020
Kurs super, tańczę już od lat, ale Camilia zaskoczyła mnie nowymi ćwiczeniami i większą świadomością mięśni. Bardzo klarowne tłumaczenia i dzięki serii krótkich filmików bardzo wygodne dawkowanie wiedzy i ćwiczeń. Podczas kursu był niezły wycisk, ale efekty są na pewno tego warte
Magda
o kursie Lipiec z technika 2020
Kurs świetny, idealny na obecne czasy! Cieszę się, że znowu mogłam wziąć udział w zajęciach i przypomnieć sobie ruchy i mięśnie <3 Czekam na więcej!
Ania
o kursie Lipiec z techniką 2020
Super choreo, każda kolejna część poznawana z tygodnia na tydzień stawała się moją ulubioną 😉 każdy ruch jest dokładnie omówiony i wyćwiczony. Myślę, że bardzo dużo pracy było włożone w sam wygląd i funkcjonalność kursu – zwolnione tempo, powtórki, dograne wskazówki głosowe… wszystko tak skonstruowane, że nie trzeba przewijać lub zwalniać filmiku, żeby wszystko dostrzec. Super robota, dzięki za ten kurs
Magda M.
o kursie jesień z techniką 2020
Bardzo polecam kursy Camilii – i ten, i poprzedni. Dzięki poprzedniemu zaczęłam regularnie ćwiczyć – ja, leniwa i niesystematyczna – a dzięki obecnemu mogę to kontynuować ;). Kolejne ćwiczenia i ruchy dobrze omówione, pokazane w zwolnionym tempie, można też ćwiczyć niektóre ruchy bez odtworzonego filmiku, z głowy, robiąc jednocześnie coś innego. Podzielenie wszystkiego na małe partie także w obrębie części na dany tydzień sprawia, że włącza się kurs „nawet na te 5 minut dziennie”. Tyle że po tych pięciu minutach… zwykle robi się już całość :D.
Gaja
o kursie jesień z techniką 2020
Camilia -dziękuję Ci bardzo za tą choreografię, która skradła moje serce <3 Za wiedzę którą z nami się dzielisz, za mega wykłady, bardzo przydatne gdy się chce brać udział w konkursie. Polecam wszystkie kursy z Camilią dla każdej i dla początkującej i dla zaawansowanej. Mega dawka wiedzy, techniki , wszystko podane jak na tacy <3
Anna Kołodziej
o kursie jesień z techniką 2020
Genialny cykl wykładów! Camilia zebrała mega dużo wiedzy i przekazała porcjami w fajny, przystępny sposób. Każdy film oglądałam dwa razy :). Dużo kwestii dotyczących konkursów i ich struktury rozjaśniło mi się. Dowiedziałam się wielu, dla mnie nowych, kluczowych rzeczy i ciekawostek . Mimo, że już słyszałam różne tłumaczenia terminu makam to Twoja obrazowa definicja z klawiszem wygrywa, od razu się kojarzy i wiadomo o co chodzi 🙂 Dziękuję za ogrom pracy włożoną w wykłady oraz materiały i czekam z niecierpliwością na kolejne serie.
Kinga
o wykładach online "Wiesz co tańczysz" 2020
Świetne wykłady, ogromna dawka wiedzy na temat tańca orientalnego. Każda tancerka zaczynająca swoją przygodę z tańcem brzucha, zwłaszcza tym konkursowym, powinna wziąć udział w takich wykładach. Dzięki Camilii wiele kwestii rozjaśniło się w mojej głowie i w końcu zaczęłam rozumieć co tańczę, czym tak naprawdę jest taniec orientalny i co kryje się pod tajemniczym słowem Tarab. Bardzo dziękuję za te trzy wspólne niedziele i już nie mogę doczekać się kolejnych edycji!
Sylwia Popielarz
o wykładach online "Wiesz co tańczysz" 2020
Orientwiedza w najlepszym wydaniu ! Wykłady Camilii, to niesamowita wiedza o tańcu orientalnym dla każdego! Profesjonalizm oraz serce i rytm, dzięki którym były tworzone wciągają do ostatniej minuty! Zdecydowanie polecam, każdemu, kto chciałby zgłębić tajniki tańca orientalnego. Dziękuję Camilia za możliwość uczestnictwa i z niecierpliwością będę wypatrywać kolejnych edycji :)!
Patrycja
o wykładach online "Wiesz co tańczysz" 2020
Dziękuję Joasiu. że chciałaś podzielić się z nami, swoją dużą wiedzą. Zgromadzenie tyle materiału nie lada wyczyn. Z wielką przyjemnością, słuchałam Ciebie i czekałam na niedzielę. Mega wykłady, ogrom materiału, cenne wskazówki. Polecam wszystkim dziewczynom, które chcą dobrze przygotować się do konkursu. Szkoda że wszystko co dobre, szybko się kończy. Czekam na kolejne Twoje projekty. Pozdrawiam :*
Anna Kołodziej
o wykładach online "Wiesz co tańczysz" 2020
Bardzo serdecznie polecam wszystkie zajęcia z Camilią!!! Zaczęłam od uczestnictwa w grupie początkującej, a teraz kontynuuję naukę równolegle na kilku kursach - zakochałam się w bellydance. Lekcje są niezwykle ciekawe i różnorodne. Każdy może liczyć na indywidualne podejście do jego tanecznych trudności 🙂 Camilia bardzo przejrzyście tłumaczy materiał, zawsze dba o to, by wszystko było zrozumiałe. W razie trudności pokazuje inny sposób na przyswojenie danego kroku.To skarbnica wiedzy o tańcu orientalnym, pozytywna osoba, która potrafi patrzeć na naukę tańca oczami osoby początkującej, a to bardzo ważne podczas stawiania pierwszych kroków. Dzięki temu nauka jest mega efektywna! 🙂
Adrianna Krapa
Uczennica regularnych kursów online