Pokazy tańca brzucha

PEŁNE ELEGANCJI I PROFESJONALIZMU

Nauka tańca orientalnego

WARSZATATY, ZAJĘCIA, LEKCJE PRYWATNE, KURSY ONLINE

Poznaj piękno

TAŃCA BRZUCHA

Od 2020 roku są dostępne moje lekcje tańca brzucha online. Możesz uczyć się ze mną najbardziej kobiecego tańca świata w zaciszu własnego domu. Co kilka miesięcy startują nowe grupy.

Kurs tańca brzucha online to dobre rozwiązanie jeżeli nie jesteś z Warszawy, z jakiegoś powodu musisz zostać w domu, nie masz dużo czasu na dojazdy lub zwyczajnie lubisz się uczyć nowych rzeczy indywidualnie. W mojej ofercie znajdziesz też kilka nagranych wcześniej kursów do odtwarzania (linki na dole strony).

Zapytaj także o ofertę lekcji indywidualnych 1-1 poprzez ZOOM.

Aktualne informacje na temat kursów online na żywo przez platformę facebook znajdziesz poniżej.

tancerka brzucha

Regularne kursy tańca brzucha online (lekcje na żywo):

Kurs tańca brzucha online

Nowy kurs online:

Środa 18.00 – 19.00
“Moc i technika”
To zajęcia dla osób, które chcą wycisnąć maksimum ze swojego tańca.
Przykładowe tematy: technika tańca brzucha, piękne ręce, technika mięśniowa, sceniczna charyzma, praca stóp, amplituda ruchu.
Dla kogo? Osoby średnio – zaawansowane i zaawansowane.
Grupa Facebook – zajęcia są dostępne na grupie przez miesiąc.
Start zajęć 6.10.2021
Kursy trwają 3 miesiące lub dłużej w zależności od chęci kontynuacji uczestniczek.
Koszt zajęć 80 zł za 4 zajęcia (miesiąc).
Cena miesiąca zależy od ilości zajęć w każdym miesiącu.
Zapisz się tutaj: https://forms.gle/ACKLoYkRFZkzgLA37
Na zajęcia zapraszamy Panie w każdym wieku. Bez przeciwwskazań zdrowotnych do zajęć ruchowych. 
Tańczymy w leginsach, lub stroju sportowym. Na boso lub w skarpetkach. Konieczne jest mieć konto na facebooku, źródło internetu, trochę miejsca w pokoju i dobry nastrój :).
 

 

Wakacyjne treningi z Camilią online 2021

Wakacje tuż za rogiem! Dziewczyny, jak nikt inny rozumiem Was… nie chcę się nam trenować, bo ciepło i poleniuchowało by się, bo lepiej na zewnątrz, bo urlop itd. Wolało by się poleżeć pod drzewkiem, pomoczyć nogi w jeziorku, a nie sterczeć na zajęciach online.

Mam na to sposób. Zeszłoroczna formuła zajęć online bardzo się sprawdziła i moje „Lato z techniką” miało ponad 40 uczestniczek z całej Polski.

W tym roku po głosowaniu na moich grupach proponuje wakacyjny tryb treningów – 30 minut tygodniowo. To obiektywnie mało, ale taki trening potrafi bardzo dużo🙂. Korzystacie z niego jak chcecie i kiedy chcecie, ile chcecie, a w bonusie otrzymujecie 5 minutową powtórkę materiału w każdym tygodniu. No to czas na konkrety.

… Czytaj dalej

Kursy i warsztaty online do odtwarzania później:

Wszystkie poniższe kursy tańca brzucha i warsztaty mimo, że odbyły się wcześniej są także dostępne do odtworzenia w każdym momencie. Zajrzyj na interesującą Cię stronę i zapisz się już dziś.

Letni „Shimmy Maraton” warsztaty z techniki tańca brzucha online prowadzi Camilia

Ostatnie chwile wakacji to świetny czas by przygotować się do nowego sezonu tanecznego: Czego mogę się spodziewać na warsztatach: maratonu techniki shimmy przekroczenia swoich tanecznych granic wzmocnienia techniki i swobody ruchu mokrego czoła, pleców i myślę, że nie tylko 😀 przypływu endorfin i fajnej zabawy najdziwniejszych ćwiczeń na shimmy jakie widziałyście  przemiłego długiego relaksu na … Czytaj dalej

2 edycja kursu technicznego online „Jesień z techniką” tańca orientalnego DRUM SOLO

Serdecznie zapraszam wszystkich na drugą turę technicznej przygody online. Po sukcesie pierwszej, letniej edycji, w której ćwiczyło ze mną dzielnie ponad 30 tancerek z całej polski uruchamia nową, pełną nowych wyzwań edycję jesienną. Co jest niezwykłego w kursie “Jesień z techniką”? Otrzymujesz na mail tygodniowe ćwiczenia techniczne Robisz je kiedy chcesz ile chcesz i gdzie … Czytaj dalej

Letni kurs tańca orientanego online: „Lipiec z techniką”

Dobiega końca mój pierwszy specjalistyczny kurs tańca brzucha online. Stworzyłam go dla osób średnio – zaawansowanych z myślą o tancerkach, które nie mogą regularnie uczęszczać na kursy w wakacje. Ćwiczy ze mną ponad 30 osób z całej Polski. Jestem bardzo szczęśliwa i dziękuję za zainteresowanie oraz Wasze zaangażowanie. Niebawem ogłaszam nowe warsztaty online, które odbędą … Czytaj dalej

Pierwsza seria wykładów online z Camilią z zakresu tańca orientalnego „Wiesz co tańczysz”

Zapraszam Was bardzo serdecznie na serię wykładów Camilii: „Wiesz co tańczysz” – wykłady teoretyczne z zakresu tańca orientalnego. Dla kogo? Dla osób na wszystkich poziomach zaawansowania chcących pogłębić wiedzę teoretyczną z zakresu tańca brzucha. Dla osób startujących w konkursach tanecznych, czy chcących tworzyć własne choreografie. Dla osób, które mają już wiedzę o tańcu orientalnym, ale … Czytaj dalej

Opinie o moich kursach online:

Z punktu widzenia poziomu średniozaawansowanego – kurs MEGA! Ale dla cierpliwych i bardzo chcących. Huśtawka emocji gwarantowana: Fascynacja – jakie to ekstra. Frustracja – ja mam to zrobić, serio? Przecież tego nie da się zrobić. Optymizm – a jednak zaczyna wychodzić, może coś z tego będzie! Samozadowolenie – nie dość, że wychodzi to jeszcze wygląda! Dzięki, dzięki, dzięki za kurs i oczekuję na następne pomysły.
Agnieszka
o kursie Lipiec z technika 2020
Bardzo wartościowy kurs. Dla każdego coś dobrego. Ja pokochałam ćwiczenia na pośladki i doskonalenie akcentów poprzez pracę nad odpowiednimi spięciem i rozluźnieniem mięśni. Bardzo wygodna forma kursu, która zawiera wszystko co niezbędne do pracy nad swoim ciałem. Serdecznie polecam!
Marzena
o kursie Lipiec z techniką 2020
Kurs super, tańczę już od lat, ale Camilia zaskoczyła mnie nowymi ćwiczeniami i większą świadomością mięśni. Bardzo klarowne tłumaczenia i dzięki serii krótkich filmików bardzo wygodne dawkowanie wiedzy i ćwiczeń. Podczas kursu był niezły wycisk, ale efekty są na pewno tego warte
Magda
o kursie Lipiec z technika 2020
Kurs świetny, idealny na obecne czasy! Cieszę się, że znowu mogłam wziąć udział w zajęciach i przypomnieć sobie ruchy i mięśnie <3 Czekam na więcej!
Ania
o kursie Lipiec z techniką 2020
Super choreo, każda kolejna część poznawana z tygodnia na tydzień stawała się moją ulubioną 😉 każdy ruch jest dokładnie omówiony i wyćwiczony. Myślę, że bardzo dużo pracy było włożone w sam wygląd i funkcjonalność kursu – zwolnione tempo, powtórki, dograne wskazówki głosowe… wszystko tak skonstruowane, że nie trzeba przewijać lub zwalniać filmiku, żeby wszystko dostrzec. Super robota, dzięki za ten kurs
Magda M.
o kursie jesień z techniką 2020
Bardzo polecam kursy Camilii – i ten, i poprzedni. Dzięki poprzedniemu zaczęłam regularnie ćwiczyć – ja, leniwa i niesystematyczna – a dzięki obecnemu mogę to kontynuować ;). Kolejne ćwiczenia i ruchy dobrze omówione, pokazane w zwolnionym tempie, można też ćwiczyć niektóre ruchy bez odtworzonego filmiku, z głowy, robiąc jednocześnie coś innego. Podzielenie wszystkiego na małe partie także w obrębie części na dany tydzień sprawia, że włącza się kurs „nawet na te 5 minut dziennie”. Tyle że po tych pięciu minutach… zwykle robi się już całość :D.
Gaja
o kursie jesień z techniką 2020
Camilia -dziękuję Ci bardzo za tą choreografię, która skradła moje serce <3 Za wiedzę którą z nami się dzielisz, za mega wykłady, bardzo przydatne gdy się chce brać udział w konkursie. Polecam wszystkie kursy z Camilią dla każdej i dla początkującej i dla zaawansowanej. Mega dawka wiedzy, techniki , wszystko podane jak na tacy <3
Anna Kołodziej
o kursie jesień z techniką 2020
Genialny cykl wykładów! Camilia zebrała mega dużo wiedzy i przekazała porcjami w fajny, przystępny sposób. Każdy film oglądałam dwa razy :). Dużo kwestii dotyczących konkursów i ich struktury rozjaśniło mi się. Dowiedziałam się wielu, dla mnie nowych, kluczowych rzeczy i ciekawostek . Mimo, że już słyszałam różne tłumaczenia terminu makam to Twoja obrazowa definicja z klawiszem wygrywa, od razu się kojarzy i wiadomo o co chodzi 🙂 Dziękuję za ogrom pracy włożoną w wykłady oraz materiały i czekam z niecierpliwością na kolejne serie.
Kinga
o wykładach online "Wiesz co tańczysz" 2020
Świetne wykłady, ogromna dawka wiedzy na temat tańca orientalnego. Każda tancerka zaczynająca swoją przygodę z tańcem brzucha, zwłaszcza tym konkursowym, powinna wziąć udział w takich wykładach. Dzięki Camilii wiele kwestii rozjaśniło się w mojej głowie i w końcu zaczęłam rozumieć co tańczę, czym tak naprawdę jest taniec orientalny i co kryje się pod tajemniczym słowem Tarab. Bardzo dziękuję za te trzy wspólne niedziele i już nie mogę doczekać się kolejnych edycji!
Sylwia Popielarz
o wykładach online "Wiesz co tańczysz" 2020
Orientwiedza w najlepszym wydaniu ! Wykłady Camilii, to niesamowita wiedza o tańcu orientalnym dla każdego! Profesjonalizm oraz serce i rytm, dzięki którym były tworzone wciągają do ostatniej minuty! Zdecydowanie polecam, każdemu, kto chciałby zgłębić tajniki tańca orientalnego. Dziękuję Camilia za możliwość uczestnictwa i z niecierpliwością będę wypatrywać kolejnych edycji :)!
Patrycja
o wykładach online "Wiesz co tańczysz" 2020
Dziękuję Joasiu. że chciałaś podzielić się z nami, swoją dużą wiedzą. Zgromadzenie tyle materiału nie lada wyczyn. Z wielką przyjemnością, słuchałam Ciebie i czekałam na niedzielę. Mega wykłady, ogrom materiału, cenne wskazówki. Polecam wszystkim dziewczynom, które chcą dobrze przygotować się do konkursu. Szkoda że wszystko co dobre, szybko się kończy. Czekam na kolejne Twoje projekty. Pozdrawiam :*
Anna Kołodziej
o wykładach online "Wiesz co tańczysz" 2020
Bardzo serdecznie polecam wszystkie zajęcia z Camilią!!! Zaczęłam od uczestnictwa w grupie początkującej, a teraz kontynuuję naukę równolegle na kilku kursach - zakochałam się w bellydance. Lekcje są niezwykle ciekawe i różnorodne. Każdy może liczyć na indywidualne podejście do jego tanecznych trudności 🙂 Camilia bardzo przejrzyście tłumaczy materiał, zawsze dba o to, by wszystko było zrozumiałe. W razie trudności pokazuje inny sposób na przyswojenie danego kroku.To skarbnica wiedzy o tańcu orientalnym, pozytywna osoba, która potrafi patrzeć na naukę tańca oczami osoby początkującej, a to bardzo ważne podczas stawiania pierwszych kroków. Dzięki temu nauka jest mega efektywna! 🙂
Adrianna Krapa
Uczennica regularnych kursów online