Pokazy tańca

W moim repertuarze znajdują się najpiękniejsze i najbardziej efektowne gatunki tańca orientalnego.

W oparciu o nie można zbudować fantastyczny pokaz, który stanie się wydarzeniem wieczoru i będzie długo wspominany przez gości.

Długość i różnorodność pokazu jest dostosowywana do potrzeb klienta.

    W ofercie:   

POKAZY TAŃCA BRZUCHA solo, w duecie, w trio

Zapewniamy wraz z grupą wysoką jakość pokazów tanecznych wykonywanych przez profesjonalne tancerki. Nasze show jest odpowiednie dla widzów w każdym wieku. Dostosowujemy je do konwencji wydarzenia i oczekiwań klienta. Występujemy tylko w wysokiej klasy kostiumach tanecznych.

*Camilia Solo Show– Ekskluzywne Orientalne Show taneczne – w moim programie znajdziecie najbardziej widowiskowe pokazy tańca orientalnego w konwencji Show Bellydance: taniec ze skrzydłami Izis, rekwizytami z jedwabiu, woalami, fan veilami, wachlarzami z piór, oraz popis techniki tańca orientalnego jednej z najbardziej znanych Polskich tancerek brzucha.

  *Oriental dream show: Pokazy tańca w wykonaniu 2 lub 3 tancerek. Show ze skrzydłami, fanveilami, woalami, w diamentowych, tajemniczych orientalnych maskach, w dynamicznych i kradnących serce publiczności choreografiach. Możliwe jest też dopasowanie naszych strojów pod konwencję i kolorystykę wydarzenia. Posiadamy eleganckie śnieżnobiałe stroje i rekwizyty, złote i srebrne skrzydła,  kostiumy uwodzące czerwienią (piękne na pokazy walentynkowe, wesela), przywodzące na myśl ogień fanveile, a także kolorowe kostiumy i wachlarze z jedwabiu. Możliwy jest, także program orientalny połączony z ekscytującym pokazem samby brazylijskiej: autentyczna samba z karnawału w Rio, Retro samba – Carmen Miranda Show i brazylijski funk. Wszystko to w wykonaniu profesjonalniej grupy tanecznej z ponad 15-letnim doświadczeniem scenicznym.

Pokazy wykonuję solo jak i z grupą na prywatnych imprezach, jubileuszach, eventach firmowych, weselach, uroczystościach, jarmarkach, w domach kultury, na wieczorach panieńskich, weselach i wielu innych okolicznościach.

      *Występy na wieczorze panieńskim – wraz z nauką tańca.    Jedną z form nauki tańca są niezwykle modne ostatnio wieczory panieńskie połączone z lekcją belly dance. Grupa może obejmować dowolną liczbę Pań. Zajęcia mogą odbywać się w tygodniu, także w godzinach wieczornych i późniejszych, w wynajętej sali tanecznej lub miejscu wskazanym przez Klientki. Aby żyli długo i szczęśliwie…

Jeśli chcesz poprosić o ofertę pokazów zapraszam do kontaktu.