Pokazy tańca brzucha

W moim repertuarze znajdują się najpiękniejsze i najbardziej efektowne gatunki tańca orientalnego. W oparciu o nie można zbudować fantastyczny pokaz, który stanie się wydarzeniem wieczoru i będzie długo wspominany przez gości. Długość i różnorodność pokazu jest dostosowywana do potrzeb klienta.

    W ofercie:    *solowy program – Orientalne Show W programie najbardziej widowiskowe pokazy tańca orientalnego w konwencji Show Bellydance

  *Rewia tańca orientalnego Pokazy tańca w wykonaniu 2 lub 3 tancerek. Możliwy, także mix karnawałowy tańca orientalnego z sambą brazylijską.

Pokazy wykonuję solo jak i z grupą na prywatnych imprezach, jubileszach, eventach firmowych, weselach, uroczystościach, jarmarkach, w domach kultury, na wieczorach panieńskich, weselach i wielu innych okolicznościach.

      *Występy na wieczorze panieńskim – wraz z nauką tańca.    Jedną z form nauki tańca są niezwykle modne ostatnio wieczory panieńskie połączone z lekcją belly dance. Grupa może obejmować dowolną liczbę Pań. Zajęcia mogą odbywać się w tygodniu, także w godzinach wieczornych i późniejszych, w wynajętej sali tanecznej lub miejscu wskazanym przez Klientki.

    Nauka tańca w takim dniu może być nie tylko bardzo przyjemnym i niezwykłym przeżyciem, ale nabyte umiejętności mogą być przydatne również w przyszłości. Aby żyli długo i szczęśliwie…

Jeśli chcesz poprosić o ofertę zapraszam do kontaktu.

Sprawdź demo:

Najnowsze realizacje:

Pokazy taniec brzucha na imprezie prywatnej

Taniec brzucha jako niespodzianka na 40 urodzinach.