Pierwsza seria wykładów online z Camilią z zakresu tańca orientalnego „Wiesz co tańczysz”

Wykład taniec brzucha teoria

Poniżej przeczytasz oryginalny opis warsztatów, mimo, że odbyły się one już wcześniej możesz zapisać się na nie w każdym momencie link do rejestracji podaję tutaj. Dostęp wysyłam mailowo po zaksięgowaniu wpłaty.

Zapraszam Was bardzo serdecznie na serię wykładów Camilii: „Wiesz co tańczysz” – wykłady teoretyczne z zakresu tańca orientalnego.

Dla kogo?

Dla osób na wszystkich poziomach zaawansowania chcących pogłębić wiedzę teoretyczną z zakresu tańca brzucha.

Dla osób startujących w konkursach tanecznych, czy chcących tworzyć własne choreografie.

Dla osób, które mają już wiedzę o tańcu orientalnym, ale chcą ją uporządkować i usystematyzować.

Dla osób chcących zgłębić wiedzę odnośnie gatunków tańca orientalnego i tańczyć bardziej świadomie.

Kiedy i gdzie:

Wykłady odbędą się w dedykowanej temu prywatnej grupie na Facebooku (uwaga wszystkie wykłady będą nagrane do odtworzenia później i dostępne przez 3 miesiące liczone od początku kursu):

29.11.2020 – „Pieśń estradowa a Tarab” 19.00 -20.30 + pytania i odpowiedzi na żywo (około 10-15 minut)

6.12.2020 „Tarab a Klasyka” 19.00 -20.30 + pytania i odpowiedzi na żywo (około 10-15 minut)

13.12.2020 „Klasyka a Megance” 19.00 -20.30 + pytania i odpowiedzi na żywo (około 10-15 minut)

Łącznie 4,5 h wykładów i 45 minut Q&A plus playlisty i materiały na później.

Opis wykładów: Jeżeli miałaś już okazję startować w konkursach tanecznych zauważyłaś na pewno jak wielki zakres gatunków tańca brzucha kryje się pod nazwą Oriental, Raqs Sharky, a czasem nawet Klasyka. Czujemy, że skrawki naszej wiedzy nie składają się do siebie. Błądzimy w zawiłościach utworów orientalnych, dlatego w tych wykładach usystematyzuję wszelkie elementy związane z doborem muzyki do tańca. Odpowiemy sobie na pytania o tym jakie zbiory utworów kryją się pod każdym z wymienionych gatunków. Jak je rozróżniać słuchając muzyki? U jakich artystów szukać konkretnego typu utworów? Jakie są podobieństwa i różnice w samych utworach jak i interpretacjach muzyki? Rozsiądź się zatem wygodnie w fotelu z ciepłą herbatką i notesem i dołącz do mnie w niedzielny wieczór (lub innego dnia). Przypływ świadomości tanecznej gwarantowany.

Cena: 77 zł. w cenie dyplom do druku w formie elektronicznej.

Więcej o mnie: http://www.camilia.pl/camilia-bio/

29.11 – 13.12.2020

Dołącz na FB: https://www.facebook.com/events/735181690678986

W rejestracji możesz zamówić także poprzedni kursy online:


8 thoughts on “Pierwsza seria wykładów online z Camilią z zakresu tańca orientalnego „Wiesz co tańczysz”

  1. Dziękuję Joasiu. że chciałaś podzielić się z nami, swoją dużą wiedzą. Zgromadzenie tyle materiału nie lada wyczyn. Z wielką przyjemnością, słuchałam Ciebie i czekałam na niedzielę. Mega wykłady, ogrom materiału, cenne wskazówki. Polecam wszystkim dziewczynom, które chcą dobrze przygotować się do konkursu. Szkoda że wszystko co dobre, szybko się kończy. Czekam na kolejne Twoje projekty. Pozdrawiam :*

  2. Świetne wykłady, ogromna dawka wiedzy na temat tańca orientalnego. Każda tancerka zaczynająca swoją przygodę z tańcem brzucha, zwłaszcza tym konkursowym, powinna wziąć udział w takich wykładach. Dzięki Camilii wiele kwestii rozjaśniło się w mojej głowie i w końcu zaczęłam rozumieć co tańczę, czym tak naprawdę jest taniec orientalny i co kryje się pod tajemniczym słowem Tarab. Bardzo dziękuję za te trzy wspólne niedziele i już nie mogę doczekać się kolejnych edycji!

  3. Orientwiedza w najlepszym wydaniu ! Wykłady Camilii, to niesamowita wiedza o tańcu orientalnym dla każdego! Profesjonalizm oraz serce i rytm, dzięki którym były tworzone wciągają do ostatniej minuty! Zdecydowanie polecam, każdemu, kto chciałby zgłębić tajniki tańca orientalnego. Dziękuję Camilia za możliwość uczestnictwa i z niecierpliwością będę wypatrywać kolejnych edycji :)!

  4. Genialny cykl wykładów! Camilia zebrała mega dużo wiedzy i przekazała porcjami w fajny, przystępny sposób. Każdy film oglądałam dwa razy :). Dużo kwestii dotyczących konkursów i ich struktury rozjaśniło mi się. Dowiedziałam się wielu, dla mnie nowych, kluczowych rzeczy i ciekawostek . Mimo, że już słyszałam różne tłumaczenia terminu makam to Twoja obrazowa definicja z klawiszem wygrywa, od razu się kojarzy i wiadomo o co chodzi 🙂 Dziękuję za ogrom pracy włożoną w wykłady oraz materiały i czekam z niecierpliwością na kolejne serie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.