Letni kurs tańca orientanego online: „Lipiec z techniką”

Poniżej przeczytasz oryginalny opis warsztatów, mimo, że odbyły się one już wcześniej możesz zapisać się na nie w każdym momencie link do rejestracji podaję tutaj. Dostęp wysyłam mailowo po zaksięgowaniu wpłaty.

Dobiega końca mój pierwszy specjalistyczny kurs tańca brzucha online.

Stworzyłam go dla osób średnio – zaawansowanych z myślą o tancerkach, które nie mogą regularnie uczęszczać na kursy w wakacje.


https://youtu.be/JdlHS4nMCHo

Ćwiczy ze mną ponad 30 osób z całej Polski. Jestem bardzo szczęśliwa i dziękuję za zainteresowanie oraz Wasze zaangażowanie. Niebawem ogłaszam nowe warsztaty online, które odbędą się na zoomie już w sierpniu.

Opis kursu znajdziecie tutaj:

Serdecznie zapraszam Was do „swojego domu” 🙂 na moją osobistą salę ćwiczeń. Poprowadzę dla Was mój mam nadzieję niezwykły kurs wakacyjny.Co jest w nim niezwykłego?


*Otrzymujesz na mail tygodniowe zestawy ćwiczeń technicznych
*Robisz je kiedy chcesz ile chcesz i gdzie chcesz
*Natężenie treningu też zależy od Ciebie
*Wszystkie filmy mogą być traktowane jako mini trening dowolnego dnia (są podzielone na 10 minutowe zestawy ćwiczeń)/Lub zrobione jako duży trening z playlisty około 30 minut – także odpada wymówka nie mam kiedy 😛Długość trwania:
*Łącznie kurs trwa 2 godziny
* W każdy poniedziałek lipca otrzymujesz nowy łącznie 30 minutowy zestaw ćwiczeń na dany tydzień. W każdym tygodniu otrzymujesz inny materiał


Na końcu kursu nasze ćwiczenia łączą się w sprawdzającą umiejętności choreografię
Cały kurs udostępniam Ci do wglądu do końca października 2020Poziom kursu:
od ambitnych uczennic mających za sobą kilka miesięcy nauki do zaawansowanych chcących wycisnąć ze swojej techniki maximum. Jakich ćwiczeń możecie się spodziewać:
*dużo shimmy i layeringu
*techniki mięśniowej w ruchu
*moich osobistych sposobów na konkretne ruchy
*ciekawych ćwiczeń do podpatrzenia dla siebie. Jakie warunki musisz spełnić:
mieć zapał 🙂
i aktywne konto na YOUTUBe (jeśli nie masz załóż przed rejestracją) – e-mail, którym logujesz się na youtube podaj przy rejestracji
trening jest oczywiście dla osób zdrowych, nie mających przeciwwskazań zdrowotnych

Zasady:
po otrzymaniu maila zwrotnego otrzymasz nr konta do płatności
Pierwszy zestaw filmów otrzymasz mailowo 06.07.2020, kolejne do końca lipca w każdy poniedziałek o 9.00 rano (łącznie 4 poniedziałki)
rezygnacja z kursu możliwa jest przed 05.07.2020

Pakiety cenowe:
39 zł cena za cały kurs

9 thoughts on “Letni kurs tańca orientanego online: „Lipiec z techniką”

  1. Z punktu widzenia poziomu średniozaawansowanego – kurs MEGA! Ale dla cierpliwych i bardzo chcących. Huśtawka emocji gwarantowana: Fascynacja – jakie to ekstra. Frustracja – ja mam to zrobić, serio? Przecież tego nie da się zrobić. Optymizm – a jednak zaczyna wychodzić, może coś z tego będzie! Samozadowolenie – nie dość, że wychodzi to jeszcze wygląda! Dzięki, dzięki, dzięki za kurs i oczekuję na następne pomysły.

    1. Dziękuję, Agnieszka jestem bardzo dumna z Ciebie i Twojej samodzielnej pracy. Na pewno będą efekty w październiku na zajęciach regularnych🤞

  2. Bardzo wartościowy kurs. Dla każdego coś dobrego. Ja pokochałam ćwiczenia na pośladki i doskonalenie akcentów poprzez pracę nad odpowiednimi spięciem i rozluźnieniem mięśni. Bardzo wygodna forma kursu, która zawiera wszystko co niezbędne do pracy nad swoim ciałem. Serdecznie polecam!

  3. Kurs super, tańczę już od lat, ale Camilia zaskoczyła mnie nowymi ćwiczeniami i większą świadomością mięśni. Bardzo klarowne tłumaczenia i dzięki serii krótkich filmików bardzo wygodne dawkowanie wiedzy i ćwiczeń. Podczas kursu był niezły wycisk, ale efekty są na pewno tego warte 😍

  4. Kurs świetny, idealny na obecne czasy! Cieszę się, że znowu mogłam wziąć udział w zajęciach i przypomnieć sobie ruchy i mięśnie <3
    Czekam na więcej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.